Diecézko.cz2024

Pozvání biskupa Jana

Milí přátelé,

dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na letošní Diecézní setkání mládeže do Hradce Králové. Po několika letech, kdy se konalo na podzim, se uskuteční opět v tradičním jarním termínu, v sobotu před květnou nedělí, 23. března 2024. Těším se na to, že společně vstoupíme do velikonočního týdne, povzbuzeni radostí a nadějí ze společenství, které se kolem naší katedrály utvoří.

Setkání začne jako obvykle v 9:30 hodin v sále filharmonie, bude pokračovat v budově biskupského gymnázia a zakončí jej v 15 hodin slavnostní Mše svatá právě v katedrále. Všechny informace najdete na internetové adrese diecezko.cz, kde budou postupně přibývat včetně podrobností o programu.

Diecézní setkání mládeže navazuje na světové i celostátní dny mládeže, které se konají již čtyřicet let a mají velikou podporu Svatého otce, těch celosvětových se zpravidla osobně účastní. Chtěl bych Vás proto do Hradce Králové pozvat i jeho jménem, abychom se v naší místní církvi připojili k velkému celosvětovému společenství.

Ze srdce Vám žehnám a svěřuji Vás do mateřské ochrany Panny Marie.

Váš biskup +Jan