Diecézko.cz2024

KAK Salaš

Křesťanský akademický klub Salaš je společenství nejen věřících vysokoškolských studentů z Hradce Králové. Salaš je členem VKH, tedy Vysokoškolského katolického hnutí, a úzce spolupracujeme s Akademickou duchovní službou při Královehradecké diecézi. Rádi mezi sebou uvítáme všechny, které zaujme náš program nebo si jen chtějí popovídat. Pořádáme pravidelné týdenní aktivity, na které můžete zajít a seznámit se s ostatními studenty.

Mladí z KAK saloš

Pravidelné aktivity

  • Po 20.15 Modlitba na Kotli
  • Út 19.15 Spolčo
  • St 19.00 Mše svaté a program po nich
  • Čt 18.00 SportOvce

Program po mši svaté

Ptáte se, co jest program po mši? Pro představu pořádáme Muzikantský večer, PubQuiz, přednášky, nebo si jdeme o zkouškovém jen tak sednout na pivo.

Sheep ples

Sheeep Ples

Největší akcí, na kterou se všichni už teď těšíme, je SheepPles. Ten se koná vždy v pátek po Velikonocích na Univerzitě Hradec Králové. Příští ples se uskuteční 5. 4. 2024, neváhejte si ho přidat do kalendáře.

Sheep ples

Deskovky

Pokud Tě baví deskové hry, určitě přijď na deskové hry na FIMku každé poslední úterý v měsíci. Termíny deskovek jsou: 31.10., 28.11., 16.12. a 30.1.

Deskovky

I když je klub a jeho aktivity přednostně orientován na studenty, kteří věří ve Vzkříšeného Krista ve společenství katolické církve, je ekumenicky otevřený nejen křesťanům jiných tradicí, ale i všem hledajícím a zájemcům o duchovní život a činnost, které studentský klub organizuje.

Těšíme se na vás!

Sledujte na nás na: