Diecézko.cz2024

DCM Hradec Králové

Jsme zde pro všechny mladé lidi. Doprovázíme je na cestě jejich růstu a dozrávání, hledání a nacházení Boha, aby skrze konkrétní život z víry byli svědectvím dobra a nadějí pro tento svět.

Snažíme se posílit duchovní život mladých lidí, vychovávat ke svědectví, ke službě, k zodpovědnosti, k pravdě a k radosti být mladým křesťanem. Pořádáme různé akce zaměřené na rozvoj osobnosti v oblastech náboženství, mezilidských vztahů, vnímání krásy a umění. To vše skrze život ve společenství, modlitby, diskuse a pomocí her a přednášek.

Poslání DCM

Profilová fotka Klárky Petrové (zatím)

Klárka Petrová

Klárka je naše skvělá vedoucí, která má vše pod palcem. Přišla k nám z vesmírného týmu, kde strávila dva roky. Je naším motorem při práci a poradách. Krásně maluje, kreslí a zajímá se o historii. V minulosti vás mohla provést po interiérech opočenského zámku. Skvěle se ujala tvorby plakátů a celé propagace.

Profilová fotka Lucka Zadinová (už nafurt)

Lucka Zadinová

Lucka pochází z Libice nad Cidlinou, ale aktuálně žije na hájence poblíž Chotěboře. Studuje na Univerzitě Hradec Králové. Její smysl pro ekologičnost se nezapře. Svým příkladem nás vede, jak se dobře starat o naši planetu a používat ekologické produkty. Nezalekne se žádné výzvy, akčnost, to je její.

Profilová fotka Verča Pavlišová (zatím)

Verča Pavlišová

Verča je u nás “služebně nejstarší” a jsme moc rádi, že ji máme. Ráda vysvětluje hry a je pro nás technicko-praktická podpora. Hlídá, aby naše “praštěné” nápady šly zrealizovat. Studuje učitelství pro mateřské školy a jednou by chtěla být paní ředitelka. Zároveň nás spojuje s vysokoškolskou Salaší, která je zde v Hradci Králové. Má moc ráda hudbu, zpěv a čokoládu.

Profilová fotka Jsoky Pazderové (zatím)

Joska Pazderová

Joska je náš nejnovější a zároveň nejmladší člen týmu. Přišla s novou energií a zápalem pro uklízení. Má na starost naše sociální sítě. Josi je rozlítaná na všech frontách, proto ji mimo DCM můžete potkat na Katechetickém centru, v Sedleckých památkách v Kutné Hoře nebo párkrát do roka také v Portugalsku. V kostele ji nejčastěji uvidíte u oltáře jako ministrantku. Když přijde čas odpočinku, tak ze všeho nejvíc ocení kvalitní spánek.

Profilová fotka Jindry Řezníčka

Jindra Řezníček

Jindra, zástupce mužské části našeho týmu a práce všeho druhu. Vášnivý milovník vláčků, lokomotiv, vagónů, kolejí a výhybek nás ve volných chvílích zahrnuje fakty a zajímavostmi ze světa železnice. Krom originálních nápadů a praktických připomínek při poradách pro vás připravuje nejčerstvější informace a novinky na webu.

Profilová fotka Holuba Evžena

Evžen Holub

Pan Holub k nám byl seslán při vanutí Ducha. Pravděpodobně holubice nebyla toho času k dispozici. Holuba jste si všichni moc oblíbili a rovnou jste jej začali oslovovat jménem Evžen. A tak se Evžen Holub stal maskotem královéhradecké mládeže.

Kontakt